Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Legendární Metallica v Praze všechny překvapila písní Jožin z Bažin. Fanoušci se mohli zbláznit

Včera večer v pražské O2 aréně zahrála americká skupina Metallica. Oprášila nejenom staré dobré pecky, ale zahrála také skladby z předloni vydané desky Hardwired. Třešničkou na dortu jejich koncertu bylo, když zahráli českou písničku od Ivana Mládka Jožin z Bažin.

Americká skupina Metallica před vyprodanou halou v pražské O2 aréně pořádně zaválela. Fanoušci si mohli legendární skupinu užívat více než dvě hodiny a každý z nich si přišel na své. Zahráli hity jak z předloni vydané desky, tak staré dobré pecky.

Pro všechny návštěvníky bylo největším překvapením, když kapela zahrála českou písničku od Ivana Mládka Jožin z Bažin. Na českou odrhovačku došlo zhruba v polovině celého koncertu a i přesto, že ji čtveřice hudebníků zazpívala pořádně lámavou češtinou, tak lidé byli naprosto nadšeni.

Celý koncert doprovázela řada efektů a lidé si kapelu nemohli vynachválit. Metallica v Praze naposledy koncertovala v roce 2014.

Související články

Další články