Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Legenda mohla skončit na vozíčku! Jágra zmasakroval zákeřně a zezadu, říká expert Platil

+ Dalších 113 fotografií
Byl to nechutný zákrok a Jaromír Jágr (68) může být rád, že po utkání s Havířovem neskončil na invalidním vozíčku. Hokejový expert volá po tom, aby zákeřnost hráče Sikory byla potrestána.

Byla to hokejová prasárna. Jágr může být rád, že po utkání Kladno versus Havířov neskončil na invalidním vozíčku. Jágr byl nechutně atakován u mantinelu hráčem Markem Sikorou. Legendě zapadl jazyk, tekla mu krev a ledovou plochu opouštěl na nosítkách.

Kladno bude podávat podnět k disciplinárce. Zákeřnost se musí trestat. Rozhodčí v utkání zákrok Marka Sikory jako faul nevyhodnotili.

"Pouštěl jsem si to několikrát. Sikora jel na Jágra ze vzdálenosti tak tří metrů a už musel tušit předem, jak následný náraz skončí. Byl to jasný faul zezadu. Zmasakroval ho. Náraz do míst, kde má napadený hráč číslo, prostě zákeřnost. V zámoří by mu za to dali trest do konce zápasu a ještě distanc na dalších deset,“ řekl pro Nova Sport známý obránce Jan Platil. Ten byl také známý tvrdou hrou, ale nikdy nehrál zákeřně.

Jaromíra Jágra (46) se rychle zastala také jeho bývalá přítelkyně Inna Puhajková. Ta Sikoru nazvala kok*tem. Veronika Kopřivová se vyjadřovat nechtěla s tím, že by musela být také sprostá.

Související články

Další články