Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Video lásky z koncertu Leoše Mareše: Denis požádal Martinu o ruku před celou O2 arénou

+ Další 3 fotografie

Koncert Leoše Mareše (46) byl nadupaný emocemi snad víc než O2 aréna lidmi. Jedním z nejdojemnějších momentů byl ale jistě ten, když moderátor oznámil, že se jistý muž chystá k životnímu kroku. "Tady jedna polovina páru vůbec netuší, co přijde," smál se Leoš do mikrofonu. Redakce eXtra.cz situaci monitorovala na místě.

Na tenhle koncert Leoše Mareše se hned tak nezapomene a do smrti si ho určitě budou pamatovat Denis a Martina z Kladna. V jeden moment show si to slavný recitátor namířil k Denisovi, se kterým byl předem domluvený, a ten poklekl před nic netušící Martinu.

Navlékl jí prstýnek a zeptal se jí, jestli si ho vezme. A dojatá Martina odpověděla: "Ano!" Nutné je dodat, že v té chvíli neměla slzy v očích jen novopečená snoubenka, ale nejméně polovina natřískané O2 arény. Taková romantika se totiž hned tak nevidí.

Leoš Mareš navíc prozradil, že Denis tak moc stál o to požádat svou nastávající o ruku právě tímto způsobem, že si na odkládaný koncert počkal neuvěřitelných dva a půl roku! „Omlouvám se, že jsem ti musel lhát, byla to na tebe trochu habaďůra,“ vysvětloval Martině, která si předtím určitě lámala hlavu, proč se její milý tak dlouho ještě nevyslovil... Snoubencům tedy přejeme, aby se jim ve společném životě dařilo alespoň tak dobře, jako na počátku jejich cesty při povedeném koncertě.

Zdroj videa: Karen Mchitarjan/eXtra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy