V tomhle obyčejně se tvářícím obchodě se dějí zázraky a lidi nestačí v úžasu hledět. Prodavač vám na počkání vyčaruje kuře z vody nebo dokáže zcela přesně číst vaše myšlenky. O co jde?

Skrytá kamera talk show amerického moderátora Jaye Lena nachytala nakupující v jedné sámošce, kde za pult postavili nepříliš známého herce Michaela Carbonara, jehož úkolem bylo přesvědčit zákazníky, že zázraky se dějí.

První nakupující, postarší dáma, byla zmatená z jeho měnících se zranění, ale to není nic proti tomu, když lidem nabízel instantní kuře nebo dvěma klukům předvedl trik s hádáním myšlenek. Instantní kuře v umělohmotném vajíčku má nejprve tvar malé pecky, ale když ho dáte do kelímku a zalijete vodou, zázračně se z něj stane živý tvor. Navíc podle prodavače navržený a vytvořený inženýry tak, že se nemusí krmit, a pokud vás přestane kuře bavit, zase ho necháte vyschnout do původního tvaru.

Následně dvěma klukům, co si přišli pro sladkosti, dal nabídku, že pokud uhádnou, kolik bonbonů je ve sklenici, bude celá jejich. John a Will si po dohadech tipnou, že jich je tam 423, když pak prodavač sklenici otevře, je na víku nejen napsáno stejné číslo, ale dokonce i jména neznámých kluků.

Samozřejmě, celé je to vtip a trik, ale tak jako Američanky věří tomu, že instantní kuře existuje, my v redakci eXtra.cz zase věříme tomu, že trik s hádáním čísla je skutečný!