Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Video, které vás dostane: Co potřebujete k nejromantičtější žádosti o ruku? Samozřejmě minivrtulník!

Pokud jde o žádost o ruku, moment překvapení je velmi důležitý. A Američan Jason Muscat svou vyvolenou opravdu překvapil – diamantový prsten jí totiž nechal doručit pomocí minivrtulníku na dálkové ovládání!

Jason své těhotné přítelkyni Christině nejprve řekl, že by ji rád nafotil v parku. Zatímco pózovala, svatební fotograf Chris Geiger „pilotoval“ rádiem řízený model vrtulníku, ke kterému byla připevněna krabička s prstenem. Christina neměla ani to nejmenší tušení, co se děje, když se k nim malá helikoptéra náhle začala snášet.

Jakmile vrtulník přistál, Jason nelenil, vzal prsten, poklekl na jedno koleno a požádal Christinu o ruku. Ta jeho romantický návrh pochopitelně okamžitě přijala. Její bezprostřední reakci se podařilo zachytit jak na dvě videokamery, kterými byl RC model vybaven, tak na kameru, kterou předtím Jason postavil opodál.

„Vyšlo to přesně tak, jak jsem si představoval. Navíc teď máme krásnou vzpomínku, ke které se budeme moci vracet po zbytek našich životů,“ uvedl šťastný Jason.

Mohlo by vás zajímat

Další články