Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Video, které hýbe internetem: Pošahaný rapper a dětský hrdina Ektor srazil pěstí pořadatele z pódia! Jak to, že má ten člověk občanku?

Zdroj: YouTube
+ Další fotografie

Ministr zhovadilosti, pražský rapper Marko Elefteriadis alias Ektor má na krku další skandál.

Krutopřísný král teenagerských pokojíčků (nikdo nad dvacet, pokud nemá IQ pod osmdesát, nemůže brát chování tohoto člověka vážně), který zásadně nebere drogy a nemlátí podle slabší a nepřipravené a oplývá vysokou mírou empatie a inteligence, měl v pátek svůj velký večer v klubu Lávka, kde se konal dětský den, pardon show Ektor live.

Hlavní hvězda večera samozřejmě opět způsobila pozdvižení, ze kterého byli všichni přítomní do patnácti let vydření a starší mohou jen kroutit hlavou.

Rapper, proslulý svými násilnickými sklony a útoky prakticky na kohokoli a kdykoli, začal své vystoupení později, než měl, na to ho prý přišel přímo na jeviště upozornit jeden z pořadatelů, který mu měl zároveň tlumočit jakési změny v line-upu celé produkce, k čemuž se ale nedostal.

Proč, na to se podívejte ve videu a nezapomeňte nám do diskuse napsat, jaký je Ektor borec a že je král, no prostě takové ty věci, aby se chlapec mohl opět cítit o něco blíže svému velkému vzoru Rytmusovi.

Související články

Další články