Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Video, které boří internet! Sekuriťák se klouže jako puk na ledě

Video, které boří internet! Sekuriťák se klouže jako puk na ledě
Zdroj: Facebook
Sociální sítě

Českým internetem koluje kuriózní video, kde se jeden člen ochranky nádraží agresivně dohaduje s mužem. Ani jeden z mužů v hádce zrovna nešetří vulgarismy, když v tom zakročí druhý člen ochranky, který se za agresivním mužem rozběhne ve snaze ho nejspíš zadržet. To se však nepodaří, protože člen ochranky po pár metrech běhu padá k zemi.

Sociální sítě se baví videem, kde v nádražním podchodu zasahují sekuriťáci proti muži, který je dle jeho chování očividně pod vlivem návykových látek. Jeden z mužů ochranky se s agresivním mužem dohaduje, když vtom se druhý strážce rozběhne jako maratonec. Agresivní muž se dá na útěk a strážce se ho snaží dohnat. Úkon se však nepodaří, protože po pár metrech sebou plácne na zem a sklouzne se jako puk na ledě. Po chvíli se sbírá ze země a s kolegou vyráží za prchajícím mužem. Pak video končí. Je však nutno podotknout, že není zřejmé, co videu předcházelo a co pokračovalo.

Lidé na Facebooku v komentářích se videem vyloženě baví a předhání se v tom, kdo napíše k nevydařenému zákroku ochranky trefnější poznámku. Když chceš být rychlejší než tvoje nohy, posmívá se jeden muž v komentářích. Délka skoku dobrá, ale ten telemark se mu nepovedl, takže strhnout body, přirovnává další výkon sekuriťáka ke sportu. Z pozice moci si chtěl léčit ego a udělal ze sebe jen tučňáka na ledu, myslí si další.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy