Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Video, které boří internet! Sekuriťák se klouže jako puk na ledě

Video, které boří internet! Sekuriťák se klouže jako puk na ledě
Zdroj: Facebook
Sociální sítě

Českým internetem koluje kuriózní video, kde se jeden člen ochranky nádraží agresivně dohaduje s mužem. Ani jeden z mužů v hádce zrovna nešetří vulgarismy, když v tom zakročí druhý člen ochranky, který se za agresivním mužem rozběhne ve snaze ho nejspíš zadržet. To se však nepodaří, protože člen ochranky po pár metrech běhu padá k zemi.

Sociální sítě se baví videem, kde v nádražním podchodu zasahují sekuriťáci proti muži, který je dle jeho chování očividně pod vlivem návykových látek. Jeden z mužů ochranky se s agresivním mužem dohaduje, když vtom se druhý strážce rozběhne jako maratonec. Agresivní muž se dá na útěk a strážce se ho snaží dohnat. Úkon se však nepodaří, protože po pár metrech sebou plácne na zem a sklouzne se jako puk na ledě. Po chvíli se sbírá ze země a s kolegou vyráží za prchajícím mužem. Pak video končí. Je však nutno podotknout, že není zřejmé, co videu předcházelo a co pokračovalo.

Lidé na Facebooku v komentářích se videem vyloženě baví a předhání se v tom, kdo napíše k nevydařenému zákroku ochranky trefnější poznámku. Když chceš být rychlejší než tvoje nohy, posmívá se jeden muž v komentářích. Délka skoku dobrá, ale ten telemark se mu nepovedl, takže strhnout body, přirovnává další výkon sekuriťáka ke sportu. Z pozice moci si chtěl léčit ego a udělal ze sebe jen tučňáka na ledu, myslí si další.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy