Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Krkavčí rodiče se zfetovali v autě před svými malými dětmi! Injekční stříkačky se válely vedle dětské výživy

Policie v americkém městě Sarasota na Floridě zadržela ve čtvrtek 19. ledna další rodiče, kteří byli pod vlivem drog. Zfetovali se v autě a všemu přihlížely jejich malé děti. Injekční stříkačky se válely hned vedle dětské výživy.

Policie na Floridě zadržela rodiče Williama Ballarda (36) a Delaney Crissinger (32), kteří si vzali drogy přímo před svými malými dětmi (1 rok, 5 měsíců) v autě a vůbec nedomýšleli následky. Ve voze se zfetovali tak, že nevěděli o světě a děti se na ně dívaly ze zadní sedačky. Drogy měli navíc položené hned vedle dětské výživy. Na případ upozornil Daily Mail.

Zfetovaných rodičů si před 8 ráno naštěstí všimli kolemjdoucí, kteří hned zavolali na tísňovou linku. Navíc až do příjezdu hlídali auto, aby se náhodou narkomani nepokusili odjet. Rodiče byli následně obviněni z několika trestných činů. Z držení drog a zanedbání péče o dítě, otci policisté přišili i řízení pod vlivem drog. Policisté v autě našli pervitin, heroin a fentanyl. Všude se válely injekční stříkačky.

„Neuvědomíte si, co to je závislost, než spatříte něco takového. To mě na tom nejvíc mrzí,“ citoval list Daily Mail zaměstnance restaurace Erika Roundtreeho, která byla opodál. „Když jste dospělý, měl byste udělat všechno možné, aby do toho nebyly zapojené vaše děti. Ta dvě nevinná děcka jsou z toho teď otřesená,“ dodal.

„Je to moc smutná situace. Máme tu lidi, kteří páchají zločiny a berou drogy. Ale když do toho zapojí i své děti, tak z nich akorát udělají další oběti. Že má někdo v autě děti a vezme si takové množství drogy, to je prostě smutné,“ citovala televize FOX poručíka Joa Giasoneho z místní policie. Všichni jsou z případu v šoku!

Související články

Další články