Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

VIDEO: Královna Alžběta II. je v šoku, její strážce šňupe ve službě KOKAIN z meče!

+ Další 2 fotografie
Velkou Británií zmítá skandál obrovských rozměrů. Královnin strážce major James Coleby si místo ochrany královské rodiny plní nos kokainem. Ještě je natolik drzý, že se u tohoto neomluvitelného činu nechává natáčet.

Tohle je nehorázný skandál a ostuda. Major James Coleby, veterán z Iráku a Afghánistánu, se dopustil něčeho naprosto neomluvitelného. Místo toho, aby si ve službě hleděl svých povinností, rozhodl se, že si svou práci trošku zpestří.

James Coleby spolu s kapitánem Alexem Ritchiem se nechali dobrovolně natočit nadporučíkem Charlesem McLeanem, jak šňupou kokain. Vůbec se neostýchali a lajničku si naservírovali přímo na čepel ceremoniálního meče. Major James Coleby se poté nad čepel sehne a s úsměvem kokain vyšňupe.

Jeden by si řekl, že dospělí lidé a ještě k tomu členové královské gardy budou mít nejenom rozum, ale také nějaké morální zásady. Bohužel opak je pravdou. Oba dva byli natolik drzí, že se nechali dobrovolně natočit.

Nadporučík Charles udělal ale obrovskou chybu. Třicetisekundové video omylem poslal jiné osobě, než chtěl. Nahrávku nakonec získal a zveřejnil britský deník The Sun. A nyní už volně koluje na internetu.

Chování všech mužů z videa je naprosto nepochopitelné a čeká je nepříjemné vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články