Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Koronavirus neexistuje, virologové jsou rádi, že se o nich mluví, fantazíruje internetová léčitelka

+ Dalších 14 fotografií
koronavirus
Téměř celý svět zápolí se smrtelným koronavirem a nejdramatičtější situace je v současné době v Evropě. Na světě se celkově nakazilo koronavirem přes 219 tisíc lidí, z toho se již asi 86 tisíc vyléčilo. Počet obětí překročil 8900. I přesto se ale najdou lidé, kteří tvrdí, že koronavirus neexistuje a vše je jen v hlavách lidí. Na sociálních sítích se objevil profil s názvem Posvátná cesta léčení s Anael. Anael se považuje za léčitelku a průvodkyni spiritualitou a širokou veřejnost překvapila svým názorem. Okamžitě se do ní obuli kritici. Anael eXtra.cz poskytla rozhovor o tom, co si o pandemii koronaviru myslí.

Koronavirus drtí Evropu a zbytek světa

Zatímco v Číně ve Wu-chanu se situace oproti minulému měsíci razantně zlepšila, Evropa čelí pandemii koronaviru. Nejhůře je na tom Itálie, kde je přes 35 tisíc nakažených a na koronavirus zemřelo přes tři tisíce lidí převážně v důchodovém věku.

Česko má v současné době 694 nakažených a potýká se s nedostatkem roušek, respirátorů a dalších hygienických pomůcek. Vláda každým dnem zpřísňuje bezpečnostní opatření, aby koronavirus dostala pod kontrolu a vymýtila jej.

Celé Česko je v karanténě a města Litovel a Uničov jsou zakonzervovaná. Dovnitř se dostanou jen dodavatelé jídla a lidé, kteří pečují o nemohoucí osoby. Příslušníci armády a vojenské policie vyrazili do těchto uzavřených oblastí na pomoc.

Lidé po celém Česku šijí roušky a snaží se navzájem si pomáhat. I přesto se ale najdou ti, co na celou situaci pohlíží lehkovážně. Lidé na sociálních sítích se podle svých slov někdy nestačí divit, co zhlédnou na videích.

Přestože koronavirem se na světě nakazilo již přes 200 tisíc lidí, najdou se mezi námi tací, kteří tvrdí, že nemoc neexistuje. Jednou z takových je i internetová léčitelka Anael.

Internetová léčitelka Anael

Na sociálních sítích se objevil profil s názvem Posvátná cesta léčení s Anael Anael se považuje za léčitelku a průvodkyni spiritualitou a je toho názoru, že koronavirus neexistuje a lidé jsou nemocní, protože málo myslí pozitivně.

Na jejích stránkách se objevilo video, na kterém se Anael prochází Prahou a komentuje celou situaci kolem koronaviru. Redakce eXtra.cz Anael kontaktovala s dotazem, co si myslí o současné situaci kolem koronaviru ve světě a zda není její video na sociální síti Facebook pouze žert. Evidentně není.

"Pro mě je všechno, co se tady děje kolem toho koronaviru, nastavení energie strachu pro lidi. Protože za tím vším se odehrává na světové scéně něco, co až se lidé dozví, tak se probudí a budou v šoku, co se vlastně všechno děje. A ty roušky, to je jenom zbraň, sama vláda nám je vmanipulovala," řekla do telefonu redaktorce eXtra.cz Anael.

Co říkáte na to, že epidemiologové, virologové a doktoři z celého světa se shodují na tom, že nákaza koronavirem je závažný problém?

Já si myslím, že to jsou profesionálové a je to jejich zaměstnání. Takže pro ně je to vlastně to, že mají teď práci. Jsou rádi, že se nyní mluví o virech, protože to je jako by mluvili o svém vlastním já. Nikde jsem neviděla žádné nemocné. Všechno je pro jenom mě virtuální. Je to nastavení strachu a roušky jsou symbolem strachu. Virologům to vyhovuje, že se teď mluví o virech.

"Čím více lidí bude mít roušku, tak tím víc ucpávají pusu lidem, aby vůbec mluvili"

Vy si myslíte, že nám vláda lže o počtu nakažených koronavirem?

Já jsem je neviděla. Nemám televizi, jenom sleduji rádio. Ano, podle mě lžou. Já zkrátka neviděla žádné nemocné.

Umíte si představit, že by dal někdo na vaše rady, nenosil roušku a pak by zemřel?

Dneska stejně vláda nařídila, že musíme mít roušky.

Jak byste tedy léčila koronavirus?

Já bych navrhla, že lidé by se měli spojit se svým vlastním já, se svým vnitřním hlasem. A jestliže mu ten hlas řekne nos roušku, tak je to samozřejmě ego. Já jsem o tom přesvědčená, že je to manipulace strachu. Když lidé začnou poslouchat sami sebe, tak tím, že jsme napojení na vesmír, na tu lásku, tak to půjde. Ale spousta lidí na to není vůbec napojena.

Na celé vyjádření internetové léčitelky Anael o kornaviru se podívejte na video a obrázek si udělejte sami.

Související články

Další články