Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kopřivová se ukázala po boku Jágra bez líčidel: Vypadá jako tuctovka z Teplic

Někdy je ten rozdíl opravdu propastný. Jarda se asi na svou Verunku raději dívá, když je nalíčená, ráno by ji radši neviděl. Na internetu je podivné video, jak Jágr a Kopřivová jedou do Prahy.

Blíží se to, blíží. Jaromír Jágr se svou křepelkou Veronikou Kopřivovou opouští americký kontinent a letí do České republiky. Česká hokejová legenda se chystá svoji novou přítelkyni představit i své mamince. Ta je známá tím, že jí zrovna každá dívka nevoní. Kopřivová navíc nemá zrovna nevinnou minulost.

Veronika využívá každé příležitosti a fotí se po boku svého miláčka, snaží se tím demonstrovat fakt, že jsou společně šťastní. Nyní na sociální sítě umístila podivné fotky a video, kde je tahle holka z Teplic bez make-upu. Nutno říct, že už jsme ji viděli i v přitažlivěj­ším stavu.

Kdyby ji takhle Jarda poprvé potkal na Floridě, tak by s ní možná nikdy nebyl. Všichni víme, že vždy hodně dával na vzhled, což je patrné z výčtu jeho bývalých drahých poloviček – Verešová, Kubelková, Puhajková nebo Borhyová. Veroniko, příště na sebe raději něco napatlej…

Mohlo by vás zajímat

Další články