Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kontroverzní Daisy Lee jde drsně do sebe! Nadávali mi, že jsem tlustá, teď jim ukážu!

+ Dalších 46 fotografií
Kontroverzní pornoherečka a jedna z nejvýraznějších osobností Česka v této branži se rozhodla všem vytřít zrak! Už dlouho ji lidé napadají za to, jak vypadá a že má kila navíc. Rozhodla se proto všem ukázat, že má na to být štíhlá kočička, a několik hodin denně dře v posilovně!

Daisy Lee, vlastním jménem Karolína Urbanová, už si prošla různými obdobími života a nebylo to vždy růžové! Přiznala drogové období, nesmyslné přejídání se i hladovění a nadměrnou míru alkoholu.

Poté, co dostala nabídku odletět do USA a pracovat tam 3 měsíce, se její život obrátil naruby. Karolína si začala uvědomovat, že se musí změnit! Přestala s drogami, alkoholem a divokými večírky, které neměly konce.

Začala navštěvovat fitness centrum, stravovat se zdravě a také má dostatek spánku a energie. Vypadá o hodně lépe, a i když nenávistné komentáře tady budou vždy, Karolína se snaží být silná a tyhle lidi ignorovat.

Momentálně cvičí dvakrát denně a plánuje se pustit i do pole dance, což je tanec na tyči, a trénovat na erotický veletrh 2018, kde se chystá předvést tu nejlepší show. Proto teď tvrdě dře a chce všem vytřít zrak s dokonalou postavou, kterou předvede. Co myslíte, povede se jí to udržet i po návratu do Česka?

Související články

Další články