Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

VIDEO Klauni děsí lidi už i v Česku. Jeden s panenkou v ruce zaútočil na jedoucí auto!

Vražedný klaun děsí celou Evropu a poprvé zaútočil i v Česku. Na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Libchavami skupinka lidí v autě minula šíleného klauna s panenkou v ruce. Když vozidlo otočili a na místo se vrátili, děsivý klaun zaútočil!

Klauni děsí celou Evropu, a jak se zdá, už útočí i v Česku. Na internetu se objevilo děsivé video z východu Čech. Mladí lidé jedoucí v autě na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Libchavami těsně před půlnocí zahlédnou šíleného klauna, který se potuluje u silnice. Když vozidlo otočí, aby se na magora podívali zblízka, klaun jim vstoupí do cesty

Když se podíváte na video, tak byste v autě rozhodně sedět nechtěli. Klaun jim vstoupil do cesty a zaútočil panenkou. Video vypadá opravdu děsivě, ale podle všeho jde o podvrh. Když autu klaun vstoupí do cesty, tak lidé sice děsivě křičí, ale ani na vteřinu neuhnou volantem.

Navíc to nejsou moc dobří herci, protože jejich strach není věrohodný a žena navíc piští ještě dříve, než jim vůbec klaun vstoupí do cesty. Samozřejmě jsme kontaktovali tamní policii, ale nejspíš jde o dílo nějakého vtipálka nebo snahu o zviditelnění

Klauni už delší dobu terorizují Spojené státy a přesunuli se už i do Evropy. Bylo hlášeno několik útoků ze strany klaunů. Nejznámějším je John Wayne Gacy, který v Chicagu nejdříve znásilnil, mučil a potom zabil 33 chlapců. Vrah byl podnikatel, který neměl nouzi o peníze, i přesto našel zálibu v klaunech, a tak si ve volných chvílích právě jako klaun přivydělával. 33 mrtvých těl našli později u něj ve sklepě. Byl popraven injekcí. Jeho poslední slova byla: "Polibte mi pr*el."

Na sociálních sítích se objevuje velké množství fotografií klaunů, kteří terorizovali své oběti Tento trend se přesouvá i do Austrálie. Na internetu najdete mnoho videí i fotografií děsivých klaunů ze Sydney, Melbourne a Perthu. Policie v Melbourne dokonce před děsivými klauny vydala varování. Co si myslíte o videu se šíleným klaunem natočeném v Česku?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy