Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Karel Gott (79) jde s dobou! Založil si Instagram a fanouškům poslal krásný vzkaz

+ Dalších 30 fotografií
Karel Gott (79) dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa. Poté, co nazpíval krásný duet se svou dcerou Charlotte Ellou (13), se zřejmě rozhodl jít s moderní dobou a založil si profil na Instagramu. Během pár hodin nasbíral už 12 tisíc sledujících a číslo stále roste, i proto svým fanouškům poslal velmi milý vzkaz ve formě videa.

Zpěvák Karel Gott je ve skvělé formě. Zatímco jiní lidé jeho věku se moderních technologií a sociálních sítí straní, on sám se rozhodl jim jít naproti. Založil si profil na Instagramu a jako svůj první příspěvek přidal video, ve kterém zdraví své fanoušky a posílá jim krásný vzkaz.

Mnohonásobný Zlatý slavík se těší na to, že se bude moci se svými fanoušky dělit o okamžiky ze svého života. „Vážení a milí příznivci, vítám vás na svém prvním a oficiálním instagramovém účtu. Mějte se krásně,v tento hezký sváteční den, oslavte ho každý po svém, a těším se na vás, že se teď víckrát budeme vidět,“ říká Gott ve videu, ve kterém je vidět, že je ve velmi dobré náladě. Pokud chcete zpěváka na Instagramu sledovat i vy, najdete ho pod přezdívkou karelgott_offi­cial.

Související články

Další články