Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kardashianky mají pořádnou ostudu! Definitivní důkaz o plastikách je tady

+ Další fotografie
Když dáváte na Instagram každý den pět selfíček, tak musíte počítat s tím, že to na vás leccos prozradí. A nejde jen o to, jaký máte šatník nebo jak dokonale ovládáte duckface. Může se jimi totiž například propálit i to, že chodíte tajně na plastiky.

Přesně to ukázal pomocí tří časosběrných videí Kim Kardashian (34), Khloe Kardashian (31) a Kylie Jenner (18) neznámý umělec, stojící za instagramovým účtem Saint Hoax.

Porovnal si archivní selfie zlatokopek s těmi aktuálními a bylo jasné, že tu něco nehraje. Tvary nosu, očních víček, ale i celého obličeje totiž vůbec nekorespondují s tím, jak Kardashianky vypadaly před lety.

To můžete koneckonců posoudit sami.

Kim Kardashian

Kylie Jenner

Khloe Kardashian

Jeho práce se začala rychle šířit internetem a zejména Kim Kardashian má hodně co vysvětlovat. Z plastických operací byla totiž podezřívána už dřív a všechny spekulace odbývala tvrzením, že jediné, co se sebou provedla, bylo laserové odstranění vlasů z jejího čela.

Lhala vlastním fanouškům? Profesionální celebrita by měla hodně rychle přiznat barvu, protože na stranu pochybovačů se už přidávají i skuteční odborníci.

„Myslím si, že podstoupila minimálně plastiku nosu, protože vypadá kratší, užší a celkově uhlazenější než v roce 2006,“ uvedl například pro RadarOnline plastický chirurg Anthony Youn.

Související články

Další články