Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kam se hrabe David Kraus: Podívejte se na chorvatskou Tvář a jejich zpěváka, který se málem odpálil plamenometem!

Mysleli jste si, že Du Hast byl nejdivočejší výkon, jaký lze v soutěži Tvoje tvář má známý hlas předvést? Chorvatský soutěžící Daniel Kajmakoski vás přesvědčí o opaku! Ve srovnání s ním je David hodný kluk, který hned po odzpívání songu poběží pomáhat mamince s nádobím. Země, kam jezdíme na dovolenou, totiž umí udělat jinou show!

David Kraus svým výkonem zvedl všechny diváky doma i ve studiu ze židlí. Jeho výkon víceméně pochválili i skalní fanoušci Rammstein a konečně se ve Tváři dočkali muziky i příznivci tvrdé hudby.

Jenomže v Chorvatsku dokázal Daniel Kajmakoski udělat ještě větší show. Dostal fanoušky do varu, a to nejen díky obřímu plamenometu, kterým mával během zpěvu. Vytvořil atmosféru jako na koncertu a všechno vyvrcholilo tím, že na pódium vběhl „fanoušek“, kterého zpěvák plamenometem rovnou zapálil! Prostě výborná show, kdy se polský soutěžící opravdu stal na pár minut Tillem Lindemannem, a to včetně tanečních pohybů.

David Kraus se má ještě co učit!

Související články

Další články