Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kam jsou schopni kvůli sledovanosti zajít? Youtubeři si vystřelili z PROSTITUTKY, její PASÁK je zmlátil baseballovou pálkou!

Tohle nedopadlo dobře!
Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie
Tenhle prank nedopadl vůbec dobře. Kluci si chtěli opět vystřelit z prostitutky Sandry, ale jejich srandička dopadla tak, že jsou o dvanáct tisíc lehčí a jeden z nich skončil s vážným poraněním hlavy v nemocnici. Opravdu jim to stálo za to?

Být slavný youtuber je sen snad každého dospívajícího puberťáka. Problém je v tom, že Česko začíná být pomalu, ale jistě youtubery přesyceno. Proto mladí lidé toužící po slávě, uznání a penězích začínají vymýšlet stále nebezpečnější výzvy, aby byli originální.

To se ale nemusí pokaždé vyplatit. Typickým příkladem za všechny jsou vtipálci, kteří si říkají Pimps. Už jednou si vystřelili z prostitutky, se kterou chtěli hrát Dostihy a sázky. Jenomže to jim bylo málo, a tak zvedli laťku zase o něco výš.

Opět si chtěli vystřelit z prostitutky Sandry, kterou již jednou nepěkně napálili. Měli s ní domluvenou schůzku a žádali po ní, aby jim poskytla své služby. Sandra ale vtipálky prokoukla, jednomu z nich vrazila ostrou facku a odešla.

Youtubeři si mysleli, že je to všechno, a pomalu odcházeli ke svému autu. Incident měl ale nepěknou dohru. Po chvíli k chlapcům přišel pasák Sandry s baseballovou pálkou. Jednoho z dvojice okradl o 12 tisíc korun. Druhého hrozivě napadl a mladík skončil s těžkým poraněním hlavy v nemocnici.

I když se ze záběrů stal hit, tak určitě kluci nepočítali s takovým koncem. Příště si možná rozmyslí, kam kvůli sledovanosti zajdou.

Související články

Další články