Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jiří Kajínek v novém hudebním videoklipu, který rozdělil Čechy na dva tábory!

Jiřímu Kajínkovi se dostalo neuvěřitelné pocty v podobě písničky, kterou pro něj napsal skladatel, producent a zpěvák Pavel Ryška. Ve svém videoklipu dokonce obsadil samotného Jiřího Kajínka. Co na tohle celé říkají lidé?

Pavel Ryška je hudebním skladatelem, producentem a zpěvákem který se inspiroval životním příběhem Jiřího Kajínka a složil píseň Nikdy to nevzdávej, ke které je venku dokonce i videoklip, jenž na sebe strhl obrovskou pozornost.

V hlavní roli videoklipu si totiž zahrál sám Jiří Kajínek a lidi to rozdělilo na dva tábory. Někteří tvrdí, že je to opravdu skvělá píseň a Jiří svoji roli zahrál skvěle. Na druhé straně barikády lidé tvrdí, že je to velmi nevkusné a Kajínek si nezaslouží ani píseň, ani roli ve videoklipu.

A co nám k tomu řekl sám autor? „Plánuji tuto píseň zpropagovat co nejvíce a právě hledám sponzora, který by kompletně zaštítil připravovaný křest tohoto singlu, kde kmotr bude sám Jiří Kajínek! Pokud má někdo zájem, ať se mi ozve. Jinak chystám už další píseň a myslím, že se posluchači mají opět na co těšit,“ řekl pro extra Pavel Ryška.

Líbí se vám píseň Nikdy to nevzdávej, nebo jste právě na té druhé straně barikády a tuto spolupráci vůbec nechápete?

Související články

Další články