Nešťastný konec jedné velké lásky. Turecký mladík Erdogan Ceren neunesl, že mu jeho milovaná přítelkyně dala kopačky, a zastřelil se v přímém přenosu.

Svou přítelkyni miloval natolik, že nezvládl jejich rozchod. Dívka mu údajně zlomila srdce, a to ji miloval víc než svůj život. Tohle bohužel o pár dní později dokázal. Mladý muž zvolil ke své sebevraždě opravdu strašný způsob.

Vzal si svůj mobil a začal na něj natáčet živé vysílání svého opravdu drastického odchodu. Ještě než se pro video rozhodl, umístil na sociální síť tento vzkaz. „Naše milostná sága bude napsána. Pohleď, oči nepláčou.“

Svůj smutek z nepovedeného vztahu nezvládl, a proto se o několik hodin později odhodlal k šílenému činu. „Nikdo mi nevěřil, když jsem říkal, že se zabiju – tak se dívejte na tohle,“ sdělil mladík a namířil na sebe zbraň.

První pokus se mu nezdařil, protože zbraň se zasekla nebo nebyla odjištěná. Možná mu dával někdo druhou šanci na život. On však měl jasno. Při druhém pokusu se mu vystřelit bohužel podařilo. Mladík se střelil přímo do svého zlomeného srdce a na místě zemřel.