Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Je to duch, nebo podvrh? Muž prošel zavřenými dveřmi jakoby nic

Jak je to možné?
Zdroj: reprofoto youtube.com
Po zhlédnutí tohoto videa vám bude běhat mráz po zádech. Na děsivém záznamu je muž, který projde skleněnými dveřmi, aniž by je otevřel. Stejnou cestou se vrací zpět. Jak je to možné? Jde opravdu o ducha, nebo si z nás někdo pěkně střílí?

Muž v černé mikině přichází k obchodu a jakoby nic projde skleněnými dveřmi. Ty se ale nerozsypou. Je vidět, že obchod, do kterého vešel, je už zavřený. Muž si tam šel nejspíš pro tyčinku a stejnou cestou se vrací zpátky. Také projde sklem.

Na zemi leží bezdomovec, kterého tento jev dokonale vyděsí. Možná přemýšlí, jestli se mu to nezdá nebo jestli to nepřehnal s alkoholem. Tuto scénu zachytila kamera před obchodem, nahrávka je plynulá a nepředchází jí nic divného. Ani výpadky světla, žádné záhadné stíny ani zvuky. Prostě nic.

Záhadou je jen to, že datum v levém horním roku bliká střídavě z roku 2016 na rok 2019, čas se ale celou dobu nezastavil. Způsobil to snad duch, který do obchodu vešel přes sklo? Od kdy ale duchové mají hlad?

Související články

Další články