Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jaromír Jágr (44) jako legenda trapnosti: Proč se po boku Veroniky mění v dvanáctiletého diblíka?

+ Dalších 13 fotografií
Legenda světového hokeje se nám mění před očima. Hokejista, který má na krku 44 let, se chová jako puberťák bez občanky. Dohnala ho k tomu pětadvacetiletá Veronika Kopřivová. Má to legenda NHL zapotřebí? Podívejte se, co zamilovaný páreček zase dal na Snapchat.

Jaromír Jágr (44) je zamilovaný do Veroniky Kopřivové a Veronika tvrdí, že miluje Jágra. Je jasné, že oba dva se navzájem ovlivňují.

Jágr se pokouší z holky od tyče udělat dámu, takže ji začal brát i na společenské akce – objevili se na vyhlášení Zlaté hokejky nebo na zahájení festivalu v Karlových Varech.

Ale je jasné, že také Veronika má na Jardu vliv a mění ho k obrazu svému. Z hokejové legendy se díky zamilovanosti stal puberťáček, který se občas chová, jako kdyby neměl ani občanku.

Veronika Kopřivová už dříve veřejnosti oznámila, že Snapchat využívají společně a je to jejich společná platforma, jak komunikovat s veřejností. Jarda měl vždy specifický druh humoru, který mnohým unikal. Dnes je z něj pubertální boreček, který se směje vtipům, které většinu populace opouští při přechodu z prvního stupně ZŠ na druhý.

Také je možné, že stárnoucí Jágr se začíná připravovat na roli otce. Takovéhle blbnutí ocení každé malé dítě!

Související články

Další články