Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jaký luxus si dopřává první česká Barbie Gabriel Jiráčková? Exkluzivně!

+ Dalších 133 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková si udržuje svůj dokonalý vzhled. Svým upraveným zevnějškem přijela okouzlit 53. ročník festivalu v Karlových Varech, který je kromě filmů především o luxusu a honosných večírcích. Jak dlouho krásce trvá, než se dá do pucu před akcí?

Gabriel Jiráčková (18) je známá jako první česká Barbie, která si potrpí na luxus a dokonalost. V celé své umělé kráse proto nemohla chybět na festivalu v Karlových Varech, který je událostí roku. Jak si tento ročník blondýnka užívá? Upravená Gabriel se nám rozpovídala nejen o Karlových Varech.

Vytuněná panenka přijela do luxusního hotelu již první den zahájení festivalu v Karlových Varech. Se svým přítelem si užívá pořádný kolonádní přepych nejen v resortu, ale i na akcích pro VIP hosty. Těm předchází samozřejmě dlouhé přípravy, které zajistí dokonalé vlasy a precizní make-up.

V péči o svůj zevnějšek se Gabriel naprosto vyžívá a nemá problém kvůli své kráse trávit čas na plastických klinikách, ale i několik hodin u kadeřníka. Dlouhé hodiny také zabere líčení. Málokdo si však může tento přepych dovolit jako první česká Barbie. Jak dlouho jí takové přípravy zaberou?

Mohlo by vás zajímat

Další články