Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Video jako důkaz, že Vašut zřejmě definitivně zešílel! Běsný herec bezdůvodně napadl fotografa na akci pro média!

Zdroj: Free1.cz

Vrchní velitel odporu proti bulvárnímu tisku, Ministr Drsnosti a nadsamec Marek Vašut opět předvedl, že na jím v minulosti žalovaných článcích o jeho údajně špatné psychice by přece jen mohlo být trochu pravdy.

Vašut ve čtvrtek napadl fotografa konkurenčního média na místě, kde by to čekal málokdo. V Divadle Broadway na charitativní akci pro média, kde křtil výstavu Slané ženy 2014.

Celou situaci si můžete prohlédnout ve videu, které pořídil přítomný redaktor portálu Free1.cz, který nám jej laskavě poskytl a s jehož svolením záběry uveřejňujeme.

Ochotní novináři, kteří přišli víceméně z povinnosti, protože články o podobných akcích se příliš nečtou, dělali svou běžnou práci, tedy fotili přítomné celebrity, což si ale focený odcházející Vašut vyložil po svém a brunátný si vyskočil na jednoho z fotografů.

Rtuťovitý herecký bard přitom vůbec netuší, jaké měl štěstí. Dotyčný fotograf a bývalý vynikající spolupracovník naší redakce byl totiž v minulosti policistou se zvláštním zařazením, má specializovaný výcvik a kdyby nebyl psychicky odolný a neměl zkušenosti s útoky psychopatů a naprostých hovad (poznámka pro právníky pana Vašuta: Psychopaty a naprostými hovady máme na mysli různá individua, která potkal v činné službě, a ne pana Vašuta, ten je zjevně duševně zdráv), mohl se "Detektiv Martin Tomsa" hodně divit.

Dobře si video prohlédněte a napište nám do diskuze, zdali je dobře, že pan Vašut konečně zatočil s hyenou, nebo zda se ten člověk coby celebrita na akci, o které věděl, že jej na ní budou fotit média, choval normálně.

Související články

Další články