Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jak protestují Němky proti nadrženým uprchlíkům? Tahle holka ukázala prsa i rozkrok

Některé Němky už neví, jak by nadrženým uprchlíkům vysvětlili, že žena není madlo v tramvaji, aby na ni každý hrabal. Takže tahle holka se rozhodla, že půjde do naha a ukáže, že její tělo patří jen jí samotné.

Německá veřejnost je stále v šoku a pořád se ptá, jak je možné, že ti slibovaní lékaři a inženýři se o silvestrovské noci chovali jako ze řetězů urvaný dobytek.

Další ještě palčivější otázky směřují na vládu a novináře. Němcům vadí, že zodpovědné složky chtěly sexuální zločiny uprchlíky před německou veřejností utajit.

Vše prasklo jen díky tomu, že odvážní lidé začali své šokující zážitky sdílet na Twitteru a Facebooku. Pak se přidala menší bulvární média a po pěti dnech si i velké mediální domy všimly, že v Kolíně nad Rýnem a dalších městech se stalo něco opravdu odporného.

Otřesené jsou zejména německé ženy. Nelíbí se jim, že by se ve vlastní zemi měly chovat podle pravidel Koránu. Němky si myslí, že běženci se musí přizpůsobit německým pravidlům. Že přeci není možné, aby se Němci přizpůsobili středověkému právu jménem šaría.

Jedna zoufalá Němka se dokonce svlékla do naha, aby ukázala, jak vypadá ženské tělo. A také tím demonstrovala, že to tělo je její a že ona sama si rozhodne, kdo na ni může sahat a kdo ne.

Jaký máte názor vy? Měly by být německé ženy k uprchlíkům více otevřené a více respektovat jejích kulturní návyky? Nebo by se podle vás měli uprchlíci snažit zapadnout do německé společnosti?

Související články

Další články