Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Video: Jak Lucie Borhyová a Ondřej Sokol dotančili do Brna

Moderátorka Lucie Borhyová, herci Ondřej Sokol a Michal Holán a známý fotbalista Pavel Horváth se sešli v jedné koloně. Kde jinde než na dálnic D1. Situace jim však nebyla vůbec nepříjemná, právě naopak. Na závěr si společně zatančili a strhli s sebou celé davy.

Scénář nového klipu festivalu Life! k připravili producenti z BVV a kvůli natáčení byli schopni zablokovat i hlavní tepnu mezi Prahou a Brnem. V jejich videoklipu se z unuděných a utrápených lidí v dopravní zácpě stávají nadšení tanečníci a společně s hlavními protagonisty to na rozpálené silnici pořádně rozbalí. Na scénáři se podílel i ambasador festivalu, herec a moderátor Ondřej Sokol. A v čem je letošní videoklip jiný a proč? „Tak chceme zase překonat rekord, doufám, že je rozhodně zajímavější. Bude to větší všechno, nové hry, a to znamená, že všichni musí přijít,“ vyzval příznivce i širokou veřejnost Sokol.

A co ve scénáři nebylo? Přinášíme pár perliček ze zákulisí…

Lucie Borhyová – hrozilo, že nepřijede

Půvabná moderátorka je součástí klipu i celého brněnského festivalu poprvé. Jejím úkolem je dodat ženskou energii celé převážně mužské skupině protagonistů, nicméně producenti měli na mále. V den natáčení totiž skolilo Borhyovou silné nachlazení, i přes horečku se však zodpovědně dostavila. „ Bohužel měla jsem antibiotika a musela jsem to nějak zvládnout, protože na natáčení bylo navázáno hodně lidí, aut, autobusů a všichni přijeli z Brna,“ uvedla Borhyová.

Ondřej Sokol – upadl na hlavu

Autobus prudce brzdí a ambasador festivalu padá k zemi. Myslíte si, že to tak bylo ve scénáři? Tak trochu ano, ale kdo zná Ondřeje, ten ví, že je rozený mistr improvizace. V klipu si zahrál lehce přihřátého trenéra tance, nasadil svoje charisma a doslova přesvědčil všechny přítomné, že úplně nejlepší věc na světě je protančit se zácpou na D1 až do Brna. Šířil radost a lásku a všechny přítomné prý svoji náladou doslova nakazil.

Michal Holán - si natáčení opravdu užil

I když má za sebou úspěšný seriál Policie Modrava, situaci na dálnici si v klipu Michal Holán skutečně užíval. Seriálový Jája Krásný se doslova prosmál celým natáčením. Jeho role řidiče autobusu je sice malá, ale velmi důležitá. Pracovně se pojmenoval Karel a svých pár sekund zahrál na jedničku. Navíc prý navázal na ucpané dálnici nová přátelství.

Pavel Horváth – přiznal se, že netrénoval

Fotbalista Pavel Horváth navštívil brněnský festival už v loňském roce. Na výstavišti se účastnil osvětové akce SPORT Life pro mládež, společně s Antonínem Panenkou, Tomášem Vernerem a dalšími sportovci. Prostředí se mu líbilo a tak se zapojil i do natáčení klipu. Spoléhal na to, že jeho hlavní úkol bude nějaká parádička s míčem, ale ve finále musel i tancovat. „Nepřipravoval jsme se, doufám, že se tam někde vzadu ztratím. Myslím, že to není nijak zvlášť těžká choreografie, nerad bych to kazil těm vepředu,“ smál se Horváth.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy