Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jak bude vypadat lidstvo za 1000 let? Čechy vůbec nepoznáte!

Následující záběry ukazují, jak moc se v průběhu dalšího tisíciletí promění člověk. A především Čechy čeká pořádně velká proměna. Jak je to možné?

Vědci totiž počítají s tím, že se i v následujících stovkách let bude postupně zmenšovat ozonová vrstva. Právě kvůli tomu bude velkou výhodou mít tmavší barvu pleti, která lépe chrání před UV zářením. Předpokládá se proto, že celé lidstvo se tomu přizpůsobí.

Kromě tmavší pleti přijde i velká výška a nízká váha. To je totiž nejlepší pro zbavování se přebytečného tepla. Stejně tak bychom měli mít i daleko větší oči, protože se předpokládá, že Slunce bude na v budoucnu kolonizovaných planetách více vzdálené než na Zemi.

Tím to ale nekončí. Vědci se domnívají, že součástí každého člověka budou i nanoboti. Miniaturní roboti, kteří nám budou pomáhat překonávat problémy s imunitou, ale i zvyšovat naši sílu či hrát důležitou roli ve výzkumu lidského mozku.

„Vašich 80 nebo 100 bude úplně jiné než stejný věk vašich prarodičů,“ domnívá se odborník na lidskou genezi Cadell Last, který věří, že většinu času budeme trávit ve virtuální realitě.

No a jak budeme tedy vlastně vypadat? Na to se můžete podívat ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články