Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jágr učí mladé kluky hrát hokej. Podívejte se, jak Panteři z Floridy zakousli Montreal

Spojení Jaromíra Jágra a mladých kluků v týmu Floridy funguje dokonale. Mladí Panteři se od legendy s číslem 68 učí, jak zakousnout svého soupeře. A jde jim to náramně. Podívejte se, jak Jágr vymyslel 4. gól, který skončil v síti Montrealu. Florida nakonec hráče Canadiens přehrála v poměru 4:1.

Florida si věří, že v letošní play-off NHL by mohla dojít hodně daleko. Spojení mladých kluků a legendy funguje dokonale. Jaromír Jágr má obrovské slovo v kabině a hlavně pořád odvádí vynikající výkony na ledě.

Jágr tak jde mladým spoluhráčům příkladem. A rozhodně to není jen nějaký stařík do počtu. Pořád patří k tomu nejlepšímu, co hokejová Florida může nabídnout.

Podívejte se na parádní gól, který Jágr nachystal pro své spoluhráče v utkání s Montrealem. Do konce zápasu zbývalo 8 minut, když elitní útočná formace Panterů rozjela parádní akci zakončenou čtvrtým gólem.

Jágr se uvolnil v rohu kluziště a vybídl ke střele Huberdeaua. Ten ale nezmatkoval a před prázdnou brankou nalil Barkovovi. Prostě parádní ťukes, co říkáte?

Související články

Další články