Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

VIDEO HRŮZY: Mami, ne! Ženu (†32) dohnaly dluhy k sebevraždě, skočila i se synem (†10)

+ Dalších 6 fotografií
Přemlouval ji syn, policisté, záchranáři a řada dalších lidí. Nepomohlo to. Zoufalá matka spáchala zoufalý čin. Skočila z mostu a desetiletého chlapce vzala na smrt s sebou.

K tragédii došlo v středozápadní Kolumbii. Dvaatřicetiletou svobodnou matku Paulu Moreno dohnaly dluhy a terorizovali ji exekutoři, kvůli kterým přišla o střechu nad hlavou. Ona bohužel neviděla jiné řešení, než spáchat sebevraždu. Zřejmě z obavy, aby její trápení nepřešlo na desetiletého syna Maye Ceballose, skočila ze stometrového mostu La Variante v Tolimě i s ním.

Dramatické sebevraždě předcházelo dlouhé přemlouvání, aby to nedělala. Vyděšený chlapec se držel mostu jako klíště, plakal a dokola opakoval: „Mami, ne! Mami, ne!“ Do toho se na mostě srotili hasiči, záchranáři, policie a dav obyčejných lidí a všichni Paolu prosili, aby neskákala, že se určitě najde nějaké řešení její situace.

Žena ale jako by neslyšela a nevnímala. Po dlouhých minutách marného žadonění všech okolo se vrhla s Mayem v náručí vstříc neodvratné smrti. „Prosili ji, ať to nedělá, a snažili se ji zastavit. Bohužel marně. Byla absolutně nezlomná,“ uvedl hasič Rafael Rico podle listu Daily Mail.

Na svém Facebooku přitom Paula sdílela spousty rozesmátých fotek sebe a syna, které ale zřejmě pocházely ze šťastnějších časů…

Související články

Další články