Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO HRŮZNÝ NÁLEZ: Chlapec (11) našel na pláži zaživa pohřbenou 5letou holčičku. Začal ji hned oživovat!

Když si šel Connor ze Spojených států hrát na pláž, nečekal, že bude zachraňovat něčí život. Pod pískem totiž našel 5letou Alyssu, která byla pohřbená zaživa.

Connor se těšil, až si bude hrát s dětmi na pláži a bude stavět hrady a jeskyně z písku. Jenže se stala strašná tragédie. Když si chlapec kopal svoji jeskyni, narazil na tělo dívky. Ta byla pohřbená zaživa.

Holčička si chtěla vykopat písečnou jeskyni, ale písek se nad ni sesypal a ona zůstala uvězněná. Nemohla dýchat a byla vlastně pohřbená zaživa. Chlapec ani na chvíli nezaváhal a snažil se holčičku zachránit. Z písku ji vyhrabával a vzhledem k tomu, že poblíž nebyl nikdo dospělý, musel ji zachraňovat sám.

Když se dohrabal k hlavě, všiml si, že Alyssa nedýchá. Měla písek v puse a byla v bezvědomí. Tak těžký písek ji doslova uzemnil. Naštěstí znal Connor pravidla první pomoci a dívka se po chvíli probrala. To už se v dálce objevili rodiče, protože si všimli, že se něco děje, a okamžitě zavolali záchranku.

Connor je teď hrdina, protože holčičce zachránil život. Kdyby neměl tak rychlou reakci, mohl celý incident skončit fatálně.

Související články

Další články