Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Video hráčka ukázala svým fanouškům intimní partie v přímém přenosu. Po tomto videu začne videohrám holdovat snad každý!

Video hráčka ukázala svým fanouškům intimní partie v přímém přenosu. Po tomto videu začne videohrám holdovat snad každý!
Zdroj: twitter.com
+ Další 3 fotografie
Omylem ukázala v živém vysílání svoji vaginu, a tak už si žádnou videohru nezahraje. Populární on-line hráčce videoher, která vystupuje jako LehendaryLea, byl totiž zakázán přístup do sítě.

Lea May, která si říká LegendaryLea, se ráda věnuje on-line videohrám. Navíc používá oblíbenou streaming platformu Twitch, díky které může sdílet živé přenosy během hraní videoher Jenže když vás kamera snímá neustále, musíte si dávat větší pozor.

Lea chtěla v jednu chvíli vstát ze svojí židle, jenže si stoupla poněkud neohrabaně kvůli svému pochroumanému kotníku. Jenže když zvedla nohu, dala svým fanouškům nahlédnout tam, kam rozhodně sama nechtěla. Všichni tak měli možnost vidět její vaginu.

{{videoembed:https://www.onetv.cz/detail/krasne-youtuberce-kvuli-tomuhle-videu-zrusili-ucet-ukazala-mnohem-vic-nez-chtela}}

Na Leu si pak několik lidí stěžovalo, a tak jí správce této služby odepřel přístup Lea je z celé situace rozhořčena. Nic neukázala schválně, byla to prostě jenom náhoda. "Omlouvám se, ale musela jsem komplikovaně vstát kvůli mému zraněnému kotníku. Měla jsem na sobě ještě chlapecké šortky, tak se uklidněte," napsala Lea na svůj Twitter.

I přes veškerý nesouhlas má Lea teď s hraním her na nějakou dobu utrum. "Komunita tento kanál uzavřela z důvodu porušení smluvních podmínek," sdělil jí správce sítě. Lea si zřejmě neuvědomuje, že špatná reklama je taky reklama. Možná i díky ní začne mnohem více lidí hrát videohry.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy