Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

VIDEO: Holčičky se mazlí s krajtou. Nebezpečný škrtič je jejich domácí mazlíček!

VIDEO: Holčičky se mazlí s krajtou. Nebezpečný škrtič je jejich domácí mazlíček!
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
+ Další fotografie
Had jako domácí mazlíček? To se vidí jen málokdy. U Erica LeBlanca je to ale normální. Je totiž obrovským milovníkem hadů a doma jich má doslova stovky. Dokonce si s nimi nechává hrát i svoje dcery. A nevadí mu, že už je tito domácí mazlíčci několikrát pokousali.

Otec od rodiny Eric LeBlanc miluje hady a ještěrky, a tak jich má doma asi sto. Inspirovat k lásce ke zvířatům se snaží i svoji rodinu. Jejich největším miláčkem je nebezpečný škrtič – šestimetrová krajta Shelby.

Eric dříve svoje plazy choval ve speciálním skladišti. Jenže to mu shořelo a několik zvířat zahynulo A tak než si Eric postaví na svoje miláčky nějaké nové prostory, provizorně si je vzal domů.

Jeho tři děti Erika (3), Larry (4) a Katie (7) hady milují a vůbec se jich nebojí. Dokonce se mezi nimi válejí i na zahradě A to, že se kolem jedné z dcer škrtič obtočí, tatínkovi očividně nevadí. Děti mají z hada respekt, ale nebojí se ho.

"Nejvíce mou dceru pokousala agama vousatá," popsal Eric. "Mého syna jednou do obličeje kousla krajta královská. Otevřel po mně jednu z uzavřených nádob a krajta vyskočila a kousla ho do nosu," popisuje Eric.

Ze svých plazů je ale nadšený a nikdy by je za nic nevyměnil. Hadi prý nemají blechy a nemusí se s nimi tak často chodit k veterináři. Shelby má už 7 let a nikdy nebyla nemocná. Svému šestimetrovému škrtiči Eric věří, had je prý velmi klidný.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy