Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Henry z Ulice se stal hvězdou internetu! Hraje ve vánoční reklamě a lidi z ní šílí!

+ Další fotografie
Daniela Browna (49) alias Henryho Rettiga známe ze seriálu Ulice už několik let. Nyní se stal hvězdou internetu! Zahrál si totiž ve vánoční reklamě, kterou viděly už desítky milionů lidí!

Henry Rettig je v seriálu Ulice skoro od úplného začátku. A bez Henryho si tento seriál snad ani nikdo nedokáže představit. Ale víte vůbec, kdo je jeho představitel Daniel Brown? Je to Američan, který pochází z Kanady a minulý rok se objevil v německé reklamě na jeden obchodní řetězec. Tahle reklama je v Německu stejně úspěšná jako u nás reklama s holčičkou z Kofoly, která chce vidět zlaté prasátko.

Vánoční reklama je velmi populární. Po tom, co se objevila na kanálu YouTube, ji vidělo už přes 50 milionů lidí! A to je teda opravdu velké číslo! Reklama lidem sděluje, že není nic důležitějšího než být na Vánoce se svými blízkými. Daniel tam hraje lékaře a syna staršího muže, který způsobí poplach tím, že „jakože“ zemřel. Jenže si ze všech jen vystřelil a díky tomu se celá rodina sejde u jednoho stolu. Podívejte se na dojemné video.

Související články

Další články