Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

VIDEO: Finalistky Miss Czech Republic s ptáky v bazénu! Tolik sex-appealu pohromadě už neuvidíte

Jsou zkrátka nádherné.
+ Dalších 22 fotografií
Letošní desítka finalistek Miss Czech Republic 2018 je opravdu něco! Holky se nebojí odvázat a ve spojitosti s jejich krásou je to pořádná nálož. Taťána Makarenko, ředitelka soutěže, je nadmíru spokojená s výběrem finalistek a dopřála jim luxusní soustředění ve Spojených arabských emirátech.

Tomu se říká smrtelná kombinace! Finalistky Miss Czech Republic totiž odhodily zábrany i šaty a rozhodly se dovádět pouze v plavkách v hotelovém rezortu. Holky se rozhodly vzít si do parády nafukovací ptáky a dováděly v bazénu.

Kromě dovádění si holky užily také vodních atrakcí jako skútr, banán nebo flyboard. Je až zarážející, že i u těchhle aktivit vypadaly všechny báječně. Letošní desítka je opravdu sehraná parta a je vidět, že si soustředění neskutečně užívají.

I když v minulosti proběhlo pár neshod, podle slov soutěžících je to teď zcela v pořádku a holky si fandí navzájem. Novou Miss Czech Republic 2018 se ale stane pouze jedna a porota to letos nebude mít vůbec lehké!

Mohlo by vás zajímat

Další články