Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Finále chtěla narušit tchyně provokatérky z Ligy mistrů. Toto ale bylo trapné

+ Dalších 9 fotografií
Určitě si pamatujete, jak finále fotbalové Ligy mistrů narušila polonahá kráska, když vběhla na hřiště. Nyní se o podobný kousek postarala její tchyně. Snaha byla, ale to bylo tak všechno. Pořadatelé ji rychle zpacifikovali.

Když při finále Ligy mistrů vběhla na hřiště zajímavá a obdařená Kinsey Wolanski, tak to fotbaloví fanoušci hodnotili dost pozitivně. Utkání mezi Tottenhamem a Liverpoolem totiž byla docela nuda.

Nyní se o podobný kousek postarala tchyně nestoudné krásky. Jelena se pokusila narušit finále mistrovství světa v kriketu mezi Novým Zélandem a Anglií. Celou akci se snažil na video zvěčnit syn Vitalij Zdoroveckij, který se proslavil jako youtuber.

Jenže mamina svůj výstup vůbec nezvládla. Bylo vidět, že se dost stydí. Sama nevěděla, zda na trávník chce jít. Nakonec ji na hřiště nepustil pořadatel, který paničku pevně držel za ruku. Jelena se stihla na okraji hřiště alespoň lehce vyprsit. Podívejte se na video.

Související články

Další články