Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: FattyPillow nezvládl rozhovor a naprosto vybouchnul! Tohle jste v Limuzíně neviděli

Fattyho vystoupení v Limuzíně dopadlo nakonec úspěšně. Jenže nechybělo moc a tlustej Kárl byl v televizi naposledy. O co vás Míra Hejda připravil?

„Jestli to blbě sestříhají, tak budu za totálního čů*aka,“ začal Fatty povídání o svém vystoupení na TV Óčko a záhy se ukázalo, že měl pravdu. Jenže z jiného důvodu, než si on sám myslel. V příběhu Limuzína, který vyprávěl takřka měsíc předtím, než se rozhovor s Mírou Hejdou (32) vysílal, totiž bez obalu prozradil, co všechno se při natáčení vlastně stalo.

Míra Hejda se měl dle Fattyho pocitů pokoušet udělat z youtubera „čur*ka“. To Kárl samozřejmě nevydržel, stopl celé natáčení, obvinil moderátora z toho, že ho chce ponížit a prostě s ním vyjeb*vá.

Všichni v Limuzíně byli v šoku, protože Fatty ještě před chvílí Hejdovi tvrdil, že do něho může jít zostra. Následovala čtvrt hodina trapného vysvětlování a celý pořad se nakonec dotočil.

Ještě předtím ale Kárl stihl štábu dětinsky pohrozit, že jestli tuhle část odvysílají, tak jim na internetu přichystá také pěkné překvapení.

Fatty se pravděpodobně obával, že ukáží pouze jeho výbuch bez kontextu toho, co se stalo předtím. Jenže samotné vysílání ukázalo, že by byl za blázna, i kdyby to nestřihli vůbec. Údajného soustavného rýpání za hranou jsme se totiž vážně nedočkali a jeho reakce byla naprosto přehnaná.

Schválně zkuste najít něco, čím se Hejda pokusil Fattyho „ponížit“.

Související články

Další články