Zatímco u nás se řeší, kdo stane na přední příčce SuperStar, v Anglii diváci sledují další řadu Britain’s Got Talent (u nás známé jako Česko Slovensko má talent), kde se i letos objevila zpěvačka, která při svém vystoupení naprosto odrovnala všechny diváky a pochopitelně i porotu.

Půvabná kosmetička Alice Fredenham (28) předstoupila před porotu plná nervozity a očividně na ní bylo vidět, jak je ze svého vystoupení roztřesená. Dokonce přiznala, že si s sebou nevzala ani nikoho známého, kdyby se třeba její výkon porotě nelíbil a ona něco zkazila. „Jsem tady, abych dokázala, že třeba umím i něco víc,“ říkala ve svém medailonku uslzená Alice.

Po několika tónech písně My Funny Valentine ale všichni v sále oněměli. Po skončení vystoupení se jako první ujal slova Simon Cowell. „Tohle je přesně hlas, na který jsem celou dobu čekal. Je to to nejlepší vystoupení v historii soutěže,“ nešetřil známý nekompromisní kritik a zakladatel soutěže svým vychvalováním.

Podobně na tom byla i Amanda Holden, zpěvačka Alesha Dixon nebo známý britský komik David Walliams, který se Alice zeptal, proč pláče: „Nečekala jsem takové reakce, je to všechno jako sen,“ pronesla uplakaná zpěvačka.

Kochejte se skvělým výkonem Alice Fredenham. Už brzy vám eXtra.cz přinese pokračování příběhu této zpěvačky.