Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Video: Famózní vystoupení v britském Talentu, 1. část. Zpěvačka ohromila porotu a pak se psychicky zhroutila!

Zatímco u nás se řeší, kdo stane na přední příčce SuperStar, v Anglii diváci sledují další řadu Britain’s Got Talent (u nás známé jako Česko Slovensko má talent), kde se i letos objevila zpěvačka, která při svém vystoupení naprosto odrovnala všechny diváky a pochopitelně i porotu.

Půvabná kosmetička Alice Fredenham (28) předstoupila před porotu plná nervozity a očividně na ní bylo vidět, jak je ze svého vystoupení roztřesená. Dokonce přiznala, že si s sebou nevzala ani nikoho známého, kdyby se třeba její výkon porotě nelíbil a ona něco zkazila. „Jsem tady, abych dokázala, že třeba umím i něco víc,“ říkala ve svém medailonku uslzená Alice.

Po několika tónech písně My Funny Valentine ale všichni v sále oněměli. Po skončení vystoupení se jako první ujal slova Simon Cowell. „Tohle je přesně hlas, na který jsem celou dobu čekal. Je to to nejlepší vystoupení v historii soutěže,“ nešetřil známý nekompromisní kritik a zakladatel soutěže svým vychvalováním.

Podobně na tom byla i Amanda Holden, zpěvačka Alesha Dixon nebo známý britský komik David Walliams, který se Alice zeptal, proč pláče: „Nečekala jsem takové reakce, je to všechno jako sen,“ pronesla uplakaná zpěvačka.

Kochejte se skvělým výkonem Alice Fredenham. Už brzy vám eXtra.cz přinese pokračování příběhu této zpěvačky.

Mohlo by vás zajímat

Další články