Zdroj: youtube.com
FC Juventus pláče. Ale hráči mohou nadávat jen sami sobě. Slavný Bayern Mnichov měli na lopatě, ale nedokázali ho dorazit. V Lize mistrů proto italský tým končí. A Mnichov se směje. Králem večera mohl být Álvaro Morata, ten připravil lahůdkový gól pro Cuadrada. Přesto to na postup nestačilo.

Už v 5. minutě dal útočník Juventusu Pogba gól a německý Bayern se začal na domácím stadionu klepat.

A to nebylo rozhodně všechno. Ve 28. minutě si vzal míč Álvaro Morato a z obránců Bayernu udělal totální hlupáky. Připravil snadný gól pro Cuadrada a zdálo se, že Juventus dokáže Bayern dorazit.

Ještě v 73. min. německý tým na vlastním stadionu prohrával o dvě branky. Zdálo se, že celé Německo se připravuje na šokující konec Bayernu v Lize mistrů. Bayern nutně potřeboval dát dvě branky, aby se zápas dostal alespoň do prodloužení.

A německý tým to zase zvládnul. Vstal z mrtvých. Na 1:2 snížil sniper Lewandowski. V 91. minutě pak na 2:2 srovnal další zabiják Müller. V prodloužení už pak tempo hry diktoval Mnichov a přidal další dvě trefy.

Juventus si z Německa odváží prohru 2:4. Možná že kdyby hráči Juve méně zdržovali a nevsadili všechno na to, že "to nějak ukopou", mohl být Bayern ze hry.

Jenže Bayern se směje a Juventus brečí. Tak jak to bývá obvyklé...