Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Video: Falešný agent 007 obluzoval ženy, zaklekla ho policie, sebrali mu pistolku

Pražští policisté s pomocí zásahové jednotky zatkli muže, který si zřejmě plnil sen stát se tajným agentem. To ho ale může přijít pěkně draho. Odznak BIS si totiž vyrobil doma na koleni, k tomu přidal airsoftovou maketu pistole, aby vypadal věrohodně. S novou identitou tajného agenta pak na seznamkách kontaktoval ženy, ze kterých pod různými záminkami vylákal celkem přes padesát tisíc korun.

"Třiačtyřicetiletého muže kriminalisté zadrželi v úterý krátce po půlnoci v pražském Karlíně společně s policisty ze zásahové jednotky. Při prohlídce u něj kolegové nalezli airsoftovou zbraň (imitace CZ 75D Compact) umístěnou v pouzdře označeném nápisem POLICE, na krku měl zavěšený průkaz BIS a v bundě dva nože," sdělila pražská policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Jak vůbec muže napadlo vymyslet si tuto legendu, vysvětluje policejní mluvčí následovně: "Obviněný policistům při výslechu sdělil, že utíkal před realitou mizerného života a na základě zkušeností, které získal sledováním televizních pořadů s policejní tématikou, se rozhodl vydávat se za tajného agenta." Muž je stíhán na svobodě, v případě odsouzení může jít do vězení až na dva roky.


Zdroj videa a náhledové fotografie: Policie ČR pro eXtra.cz

Související články

Další články