S alkoholem padají zábrany a člověk hýří pitomými nápady. Své o tom ví i parta slečen, která obrátila záchodky v jednom luxusním baru vzhůru nohama!

Když si zašly hromadně na toaletu, jak je to u něžného pohlaví běžné, dostaly fakt super nápad! Očividně měly tak nakoupeno, že kašlaly na následky.

Jedna z nich, slečna v černých koktejlkách, si střihla pořádně svůdný taneček s odpadkovým košem na hlavě. Neváhá a než to pořádně rozjede, nasazuje si na hlavu koš. Z toho se v tu chvíli po místnosti rozletí všechny použité papírové utěrky! Mezitím se kámošky v klidu zkrášlují dál před zrcadlem. Dáma je natolik urvaná ze řetězu, že po chvíli začne odhalovat prsa.

Očividně se všechny dobře bavily! Muselo to být perfektní mejdlo! Střízlivění bylo určitě kruté!

Video ze super večírku v nóbl podniku se dostalo rychlostí blesku na internet. Po pár hodinách taneček na záchodcích obdržel 1529 lajků a byl 600krát sdílen.

Nejen že dámy udělaly na toaletách slušný bordel. Za výtržnictví byly vykázány z baru. A bohužel pro ně už se do něj nikdy nesmí vrátit. Asi jim to i tak stálo za to. Teď si užívají svých pět minut slávy.