Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO Eliška Bučková vyděsila Česko dvakrát za sebou: Řídila se zavřenýma očima a zpívala Justina Biebera!

+ Další 3 fotografie
Eliška Bučková si pustila cestou do práce Justina Biebera. Až moc si hrála na zpěvačku a vcítila se do písničky. Za to se jí pěkně vysmáli fanoušci na Instagramu. A nejen to! Pěkně ji zkritizovali, protože Eliška se vůbec nesoustředila na řízení a místo toho měla zavřené oči a otvírala pusu.

„Až srazí dítě, když prožívala píseň při řízení, tak ji ty vtípky a výmluvy přejdou,“ píše jedna z komentujících. Další se zase vysmívá jejímu výrazu.

„Ježiši, ta se prožívá! To je síla jako. A ještě se natočí! Kubovi musí být za ni trapně za toto video,“ naráží někdo na jejího rybářského přítele.

Eliška (27) se opravdu na chvíli změnila na piráta silnic a moc se řízení nevěnovala. Možná v tu chvíli i myslela na Justinovy (22) fotky, které o víkendu oblétly internet. Ten se totiž po boku své nové holky ukázal na Havaji nahý. Úplně nahý. Na nahého zpěváka se můžete podívat ZDE. Nebo jsou libo fotky jeho nové přítelkyně? Ty máme zase TADY.

Snad se Eliška do budoucna poučí a bude se mnohem méně soustředit na zpívání a víc na řízení. I když chápeme, že ty nahé fotky nejde z hlavy dostat jen tak.

Související články

Další články