Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dominiku Kopřivo, následuj Jágra! Tři se o palmu a budeš mít kariéru snů!

+ Dalších 23 fotografií
Má svůj velký vzor v Jaromíru Jágrovi. Řeč je o bratrovi krásné Veroniky Kopřivové, který před pár dny začal trénovat hokej. A my pro něj máme tip! Tři se, Dominiku, o palmu jako hokejový bůh a kariéra snů tě nemine!

Začalo to nevinně. Ségra Dominika Kopřivy začala randit s legendární šedesátosmičkou a nesmělý Dominik zanedlouho našel svůj velký vzor. A to dokonce takový, že před pár dny si vypůjčil brusle, vzal do ruky hokejku a šel trénovat střely na branku. Jako Jarda (44)!

Mladík by nejspíše rád začal válet na vyšší úrovni a jeho sen nemusí být nesplnitelný. Stačí totiž následovat Jágra.

Nedávno hokejová legenda zveřejnila na svém Facebooku video se cvikem zvaným „lyžař“, což je Jágrův nejoblíbenější cvik – jde o takzvané tření o palmu, kdy posílíte břicho, nohy, záda. A právě společné cvičení s Jardou by mohlo být tím, co by nadaného Dominika mohlo vyšvihnout výše. Těžko hádat, zda tady v únoru narazí na palmu, ale možná postačí sloup, kůl nebo kláda.

Není totiž nic hezčího, když talentovanému mladíkovi může někdo předat zkušenosti. Je tak možné, že se časem Jarda pochlubí videem, jak s mlaďasem třou ve dvojici.

Mladý chlapec často nerozpozná, že tohle je ten zlomový moment pro jeho život. Že tohle je ta pravá chvíle, kdy má všeho nechat a třít, co to je jde. Od toho je tady pak guru Jára, aby přispěchl a určil ten správný úhel a směr.

Související články

Další články