Jestli jste si mysleli, že možná islámská hrozba nechá tuhle milovnici luxusu chladnou, tak jste na omylu. Právě ji hodně straší to, že by najednou bujný dekolt a nožičky musela halit do hábitů a poslouchat muže na slovo. Ona, která je pro emancipaci a propagaci růžové barvy? To podle Dominiky nejde.

Pro blondýnku Myslivcovou (21) je to přímo noční můra, že by se musela dělit o chlapa a žít v jeho harému. Už nikdy nevystavit své tělíčko v plavkách. To by radši umřela, než tohle podstoupila. Proto se rozhodla svou písní, kterou celou napsala sama, demonstrovat za ženská práva. Je od Domči vychytralé, že v klipu ani jednou nezazní slovo islám nebo slovo muslim. Na to si dává pozor. Ale ruku na srdce, kdo chodí zahalen v hábitu? Který muž má více manželek? Chytrému napověz, hloupému poraď…

Domča celý klip skutečně pojala velmi netradičním způsobem. Jen koukáme, jestli to myslí vážně, nebo si z vás dělá srandu.

S krvácejícím medvídkem a čivavou v podpaží působí lehce komicky. Ale zase na druhé straně když pominete tyhle infantilní věci, tak tahle holka se pusu otevírat nebojí. Dominika tak navázala na umělecký přínos Olívie Žižkové – její boj proti islámu můžete sledovat ZDE.

Ale dost už bylo slov. Tohle musíte vidět na vlastní oči, protože ten videoklip se prostě slovy popsat nedá.