Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dominika Myslivcová nasadila proti muslimům těžký kalibr: Čivavu a krvácejícího medvěda! Zastaví barva růžová islám? Tohle je drsný song!

+ Další 2 fotografie
Nebyla by to česká Barbie, kdyby do boje proti muslimům nevytáhla nějakou ze svých těžkých zbraní. Už dávno víme, že se Dominika Myslivcová ničeho nebojí a klidně vyrazí i v lodičkách a s čivavou v ruce demonstrovat proti útlaku. Ale teď jede na antiislámské vlně. Je to dobře? To už necháme na vašem posouzení.

Jestli jste si mysleli, že možná islámská hrozba nechá tuhle milovnici luxusu chladnou, tak jste na omylu. Právě ji hodně straší to, že by najednou bujný dekolt a nožičky musela halit do hábitů a poslouchat muže na slovo. Ona, která je pro emancipaci a propagaci růžové barvy? To podle Dominiky nejde.

Pro blondýnku Myslivcovou (21) je to přímo noční můra, že by se musela dělit o chlapa a žít v jeho harému. Už nikdy nevystavit své tělíčko v plavkách. To by radši umřela, než tohle podstoupila. Proto se rozhodla svou písní, kterou celou napsala sama, demonstrovat za ženská práva. Je od Domči vychytralé, že v klipu ani jednou nezazní slovo islám nebo slovo muslim. Na to si dává pozor. Ale ruku na srdce, kdo chodí zahalen v hábitu? Který muž má více manželek? Chytrému napověz, hloupému poraď…

Domča celý klip skutečně pojala velmi netradičním způsobem. Jen koukáme, jestli to myslí vážně, nebo si z vás dělá srandu.

S krvácejícím medvídkem a čivavou v podpaží působí lehce komicky. Ale zase na druhé straně když pominete tyhle infantilní věci, tak tahle holka se pusu otevírat nebojí. Dominika tak navázala na umělecký přínos Olívie Žižkové – její boj proti islámu můžete sledovat ZDE.

Ale dost už bylo slov. Tohle musíte vidět na vlastní oči, protože ten videoklip se prostě slovy popsat nedá.

Související články

Další články