Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Video dojalo celé Česko: Babička se po 2,5 měsících mohla vidět s malou vnučkou z Teplic

+ Další fotografie
Opravdu dojemný okamžik se podařilo na videu zachytit Olze S. z Teplic. Její dvouletá dcerka se po dlouhé době mohla konečně znovu setkat se svojí babičkou, která žije v Německu. Babička i vnučka byly štěstím bez sebe.

Kvůli koronavirové pandemii se hodně změnilo. Přišla náhlá omezení, se kterými nikdo nepočítal. Zavřely se hranice, kvůli čemuž se nemohly vídat rodiny, které žijí v odlišných státech. Nový typ koronaviru konečně ustupuje, a tak se opatření pomalu rozvolňují. I hranice se už otevírají a ti, kteří se dlouho neviděli, se mohou opět vídat.

Dojemný okamžik

O krásný a šťastný moment se na sociální síti podělila Olga S. Na kameru se jí podařilo zachytit dojemnou chvíli, kdy se její dvouletá dcerka Ronja opět mohla sejít s babičkou, kterou neviděla dva a půl měsíce. Roztomilé video, které všechny dojímá, vzniklo v Teplicích.

"2,5 měsíce moje dcera neviděla svoji babičku ani tátu kvůli uzavření hranic. Oba totiž žijí v Německu. Včera se jim konečně povedlo překročit hranice, museli mít test na covid, který je platný jen 4 dny a stojí 135 euro (pozn. red. v přepočtu zhruba 3 600)," popisovala na sociální síti maminka dvouleté holčičky.

"Je to mazec, co se děje. Snad už se vše brzy vrátí do normálu a budeme se moci zase normálně navštěvovat," povzdychla si. Podívejte se na video, na kterém je zachycená dvouletá dívka, která je štěstím bez sebe, že znovu vidí svoji babičku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy