Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dívka týrala ve škole spolužačku s rakovinou. Když to zjistila její matka, dokonale se jí pomstila!

+ Další fotografie
Tahle matka se rozhodně s ničím nepáře. Jakmile zjistila, že její dcera ve škole šikanuje spolužačku, která kvůli rakovině přišla o vlasy, neváhala a opravdu netradičně ji potrestala. Matka dceři oholila hlavu, aby alespoň na chvíli pocítila, jaké je žít bez vlasů.

U některých případů nejsou nic platné zákazy vycházek, domluvy nebo dlouhé rozmlouvání. Svoje o tom ví mladá dívka, která kvůli svému naprosto nevhodnému chování přišla o všechny vlasy.

Na sociálních sítích koluje video, kde matka holí hlavu své dceři. Zatímco ona je v naprostém klidu, její dcera klečí, drží se za hlavu a šíleně pláče. Podle portálu, který uveřejnil video, jde o trest, který si dívka náležitě zasloužila.

Údajně totiž šikanovala svoji spolužačku, která kvůli rakovině přišla o všechny vlasy. Jakmile její matka zjistila, jak se její dcera chová, ani na minutu neváhala a zakročila. Dívce bez milosti strojkem oholila kompletně celou hlavu. A to z toho důvodu, aby si dívka alespoň na chvíli uvědomila, jaké je žít bez vlasů.

Někteří lidé na sociálních sítích s matkou sympatizují a druzí tvrdí, že jde o příliš brutální trest. Nicméně dívka si příště moc dobře rozmyslí, zda se jí šikana opravdu vyplatí. Žádné facky ani křik, jednoduše tradiční způsob výchovy, který je nejefektivnější. Posmíváš se někomu za jeho neštěstí? Tak si zkus žít chvíli v jeho kůži. To pravděpodobně probíhalo matce hlavou.

Není známo, odkud video pochází a kdo jsou hlavní aktérky. Ovšem pozornost a údiv zaručeně vzbudilo.

Související články

Další články