Mladík z Las Vegas už zřejmě bude věrný do konce svého života. Za jeho podvádění s cizí dívkou totiž pořádně zaplatil. Jeho přítelkyně Mandie Pistol měla podezření, že se schází s jinou. Jela k němu domů a chytila ho in flagranti. Měla už na něj připravený taser a byla tak vytočená, že mu ho strčila mezi nohy. Bolest to byla pořádná!

A vše nechala natočit na video a umístila na YouTube. „Neví, že jsem zjistila, že mě nějakou dobu podvádí. Vypadá to, že si nepamatuje, že mi k Vánocům dal taser. Do pr**le s ním,“ říká naštvaná blondýna na videu. Její nevěrný přítel ležel na sedačce v objetí s neznámou dívkou. Mandie se ho hned zeptala, kdo to je? A on jen řekl, že to není jeho holka. Mandie ale byla hodně rozzuřená, a tak mu strčila taser přímo na jeho penis. Mladík jen vykřikl bolestí.

Začal hned sprostě nadávat a držel si svoje nádobíčko. Tak snad mu dojde, že podvádět se nemá. A teď bude asi chvíli žít v celibátu. Video se začalo po internetu šířit rychlostí blesku. Všechny ženy samozřejmě dívce fandí a obdivují její odvahu. Jenže někteří si myslí, že video je zfalšované. Podívejte se!