Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Video: Dívka překonala rakovinu, teď je neuvěřitelně ohebná

Mladá Jen O'Shea je živoucím důkazem pravdivosti přísloví „všechno zlé je k něčemu dobré“. Kvůli vzácné formě rakoviny kostí se musela podrobit náročné operaci, při které jí chirurgové odstranili pravou polovinu pánve. V důsledku tohoto zákroku však získala takřka „nadpřirozenou“ schopnost – bez vynaložení sebemenší námahy dokáže otočit svou pravou nohu o 180 stupňů.

Jen se za svůj handicap velmi dlouho styděla a tajila ho i před svými blízkými. Teprve nedávno se odhodlala zveřejnit šokující nahrávku, ve které nohu přetáčí v přítomnosti přátel, vzdálených příbuzných i cizích lidí a sleduje jejich reakce. Ráda by se totiž zúčastnila talentové soutěže pořádané ženou, která je jí velkým idolem – slavnou americkou moderátorkou Ellen DeGeneresovou.

"Pouze kvůli vám Ellen bych chtěla všem ukázat, jak divná ve skutečnosti jsem. Než jste vyhlásila tuto soutěž, vědělo o tom asi jen dvanáct lidí,“ připsala odvážná dívka k videu, které na serveru YouTube shlédlo už přes 250 000 uživatelů.

Problém ovšem je, že výše zmíněná soutěž, která probíhala v rámci televizního pořadu Show Ellen DeGeneresové, nedávno skončila, a zatím není jasné, kdy (a jestli vůbec) se bude konat další kolo. Jen tak nezbývá než doufat, že se svojí žádostí nepřišla příliš pozdě.

Mohlo by vás zajímat

Další články