Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Dívka je v šoku, protože přišla o obočí. Špatně si přečetla návod na výrobku!

Poppy Gasson si chtěla jen vyzkoušet nový kosmetický výrobek, který si objednala z Číny. Instrukce na obale však byly v čínštině, čemuž dívka nerozuměla. Ještě že se Poppy rozhodla, že reakci, jak vypadá její obočí po nanesení přípravku, natočí. O tu legraci byste se nechtěli ochudit. Obočí jí z obličeje zkrátka zmizelo.

Přípravek na barvení obočí si Poppy Gasson koupila přes internet. Kdyby věděla, co se jí následně stane, raději by jistě zainvestovala a utratila by více peněz. Návod na takzvané eyebrow tattoo by byl jistě v její rodné řeči. Takhle byl ale jen v čínštině, píše Daily Mail. Poppy si přípravek nanesla a svoji reakci nezapomněla zveřejnit. Byla ale asi jiná, než čekala.

Její obočí jí zkrátka zmizelo. Šokovaná dívka na videu říká: „Kde je ksakru moje obočí?“ Posléze přišla na to, že přípravek měl být na obočí nanesen jen pět minut a nikoli třicet. Teď musí čekat, až jí obočí naroste, a to bude trvat ještě pěkně dlouho.

Související články

Další články