Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

VIDEO: David Gránský končí v oblíbeném seriálu a chystá se na životní krok se svojí přítelkyní!

Herec David Gránský má spoustu novinek, jen nedávno byla premiéra úspěšného českého filmu Špindl a teď se objeví v pohádkovém muzikálu Královna Kapeska. Prozradil ale, že se rozhodl odejít z oblíbeného seriálu a s přítelkyní má po 8 letech vztahu velké plány.

David Gránský se za poslední dva roky dostal do popředí a má napilno. Hraje v několika muzikálech, seriálech a také účinkoval v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Teď se představí v jedné z hlavních rolí pohádkového muzikálu Královná Kapeska, které je nezávazným pokračováním Kapka medu pro Verunku.

David má ale spoustu novinek a prozradil i to, že se chystá opustit seriál Ohnivý kuře, kde hrál úplně od začátku také jednu z hlavních rolí. Svůj odchod odůvodnil tím, že seriálu už nemá co dát a nerad zůstává dlouho na jednom místě.

Co se týče jeho vztahu s přítelkyní Nikolou Madunickou, je vše i po dlouhých 8 letech harmonické a ideální. David prozradil, že plánují společné bydlení, konkrétně se rozhodli postavit si dům. To je celkem odvážný, ale i logický krok po tak dlouhém vztahu.

David o své přítelkyni mluví jako o tolerantní, inteligentní mladé ženě, která od začátku stojí po jeho boku. I když byly časy, kdy byl bez peněz, nebo jich měl naopak hodně, Nikol se nezměnila. Miluje ho stejně a na fanynky či obdivovatelky nežárlí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy