Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Daniel Landa alias Žito 44 dal o sobě opět vědět! Podívejte se, jak probíhá jeho mentální příprava!

+ Další 3 fotografie
Má snad srdce z oceli a medvědí kůži! Daniel Landa známý i pod pseudonymem Žito 44 je zpět. Zpěvák vyslal pozdravy a vzkaz svým věrným fanouškům v podobě videa, ze kterého přímo mrazí, a po jeho zhlédnutí do sebe nalijete vařící čaj a ještě si kolem krku omotáte šálu...

Když se toho nebojíte, zvládnete cokoliv. A Daniel to ví jako jeden z mála nejlépe. V počasí, kdy je jedna péřovka málo, vyběhl v plážových šortkách a své tělo ponořil do rybníka s masivní vrstvou ledu na hladině. Kousek to byl nevídaný a hodný jen člověka s velkou mentální a fyzickou vitalitou. A v podobném duchu své konání i popsal.

„Mentální příprava koučů na letošní motivační semináře je v plném proudu. A těším se i na "autorské čtení s kytarou“. Váš Landa," uvedl Daniel ke svému „brrr“ videu.

Je to po delší době zase jedna z ukázek odolnosti, u které by uznale pokyvoval hlavou i supermuž planety Vladimír Putin. Tihle dva pánové, až se jednou potkají, budou si určitě mít co říct.

Související články

Další články