Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Daisy Lee nepřestává šokovat! Popřála čtenářům eXtra k Velikonocům a ukázala pozadí po plastice!

+ Dalších 54 fotografií
Karolína Urbanová (20) alias Daisy Lee se opět předvedla! Rozhodla se popřát čtenářům k velikonočním svátkům osobitým způsobem, a dokonce ukázala své pozadí, které má být údajně po plastické operaci a je mnohem větší, než si pamatujete.

Kontroverzní Daisy Lee slaví velikonoční svátky v Londýně, ale nezapomněla na své české fanoušky a čtenáře eXtra.cz, kterým vzkazuje: „Všem bych vám chtěla popřát nádherné Velikonoce plné pořádných výprasků a sexu.“ Celé přání si můžete poslechnout ve videu.

Daisy ale také šokovala svým pozadím, které se ze dne na den změnilo k nepoznání a fanoušci se ptají, co se stalo. Jedná se snad o plasticky upravený zadek, photoshop, nebo je to všechno tvrdá dřina v posilovně?

Daisy se ohradila proti všem tvrzením a stojí si za tím, že její pozadí je přírodní: „V dnešní době, pokud máš něco dobré, je to hned photoshop. Tak vy už vážně nevíte, co byste, viď?“ V galerii naleznete fotografii, která rozdělila národ – lidé se nemůžou shodnout, co si kontroverzní blondýnka provedla se zadečkem.

Související články

Další články